Horoskop zodiakalny dla Byka

Znak Zodiaku Byk

BYK 21 kwiecień- 21 maj

Byk
 
Byk to odważny, współczujący ciepły człowiek. Draży do posiadania i zachowania bezpieczeństwa swojego i rodziny. Często osoby te są przedsiębiorcze i gospodarne. Można mówić o nich w kategoriach bycia materialistami. Cenią sobie pieniacze gdyż zdają sobie sprawę, że bez nich nie mogą zrealizować swoich planów.
Ceni sobie dobrą kuchnię, dobry interes, przyjaciół. Dla Byka mimo wszystko ważna bardzo jest rodzina, której pragnie zapewnić dobrobyt i poczucie bezpieczeństwa.

 
Kobieta Byk jest urocza, pełna wdzięku.

 
Mężczyzna Byk ceni spokój domowy, nie wymaga od partnerki zbytniego intelektu, wystarczy by była oddana ich wspólnemu domowi.

 
Dzieci spod Byka bywają samolubne, gdyż chcą mieć wszystko tylko dla siebie. W szkole stopniowo nabierają rozpędu, są za to bardzo staranne i potrafią z czasem wiele osiągnąć.

 
Byk jako szef jest grzeczny, spokojny, wspaniałomyślny, ale w żadnym wypadku nie należy tego wykorzystywać. Jest realistą i choć nie osiąga wielkich sukcesów można z takim szefem pracować długie lata.

 
Intymność
Mężczyzna uwielbia kobiety i kontakty seksualne. Jednak nie jest to jedyny jego cel. Pragnie rodziny, której jest potem wierny.
Kobieta wybiera jednego jedynego i jemu poświęca się w całości. Łatwo nawiązuje kontakty ale tylko dlatego aby pokazać jak jest piękna i wspaniała dla tego, którego w końcu wybierze
 
free pokerfree poker
Powered by rfk.pl | Zgłoś naruszenie