Horoskop zodiakalny dla Koziorożca

Znak Zodiaku Koziorożec

KOZIOROŻEC 21 grudzień- 19 styczeń


Koziorożec
 
Koziorożec ma silna wolę, jest ambitny, wytrwały w dążeniu do wytyczonych celów. Idą powoli ale stale do przodu. Mają małe poczucie humoru, są zbyt poważni i czasami nieprzystępni w towarzystwie. Nie znoszą krytyki. Koziorożec musi mieć wizję lepszego jutra. Zazwyczaj jest konserwatystą, stroni od wszystkiego co niepoważne bezmyślne, nieprzemyślane.

 
Kobieta Koziorożec jest świetną gospodynią. Potrzebuje miłości i wsparcia odwdzięczając sięga to lojalnością na całe życie.

 
Mężczyzna Koziorożec czuje się odpowiedzialny za rodzinę. Wymagający, zdyscyplinowany oschły i trochę egoistyczny. Potrafi jednak dać szczęście jeśli tylko chce.

 
Dzieci spod znaku Koziorożca są małomówne, a także bywają samolubne. W szkole są ambitne i obowiązkowe. Nie są jednak błyskotliwe. Ich działania sa przemyślane i każdy następny krok wynika z analizy poprzedniego.

 
Szef Koziorożec to tytan pracy. Jest świetnym szefem, jest konkretny, czasami pedantyczny.

 
Intymność
Mężczyzna w swych popędach erotycznych jest opanowany, dopiero po 30 roku życia ujawnia się u niego chęć zdobywania. Z biegiem lat zaczyna odrabiać to czego dokonał w seksie za młodu.
Kobieta jest odważna w miłości, łatwo ulega pokusom. Bogactwo jej seksu jest raczej teoretyczne, w praktyce jest dobra ale w życiu zawodowym.
 
free pokerfree poker
Powered by rfk.pl | Zgłoś naruszenie