Horoskop zodiakalny dla Lwa

Znak Zodiaku Lew

LEW 23 lipiec- 22 sierpień

Lew
 
Lwy charakteryzuje siła, odwaga i władczość. Są dumne, pewne siebie i mają duże poczucie własnej wartości. Niechętnie podporządkowują się innym, starają się narzucić swoje zdanie. Są uczciwi ale czasami naiwni. Zazwyczaj im się powodzi i w finansach i miłości. Są to silne osobowości i chcą uchodzić za główną osobę w towarzystwie. Lubią życie wygodne i na odpowiednim poziomie, toteż nie szczędzą wysiłków i starań dla osiągnięcia wysokiego standardu życia. Lew z latami osiąga wysokie stanowiska, autorytet, a czasami i dobrobyt.

 
Kobieta Lew uwielbia towarzystwo, ale mąż musi o tym wiedzieć, jako to iż jest główną osobą w jej życiu. Mąż musi być kimś ważnym, coś sobą reprezentować tak by można nim się było pochwalić. Na ogół są wierne.

 
Mężczyzna Lew to człowiek światowy, pewny siebie, dbający o pozory. Najbardziej interesują go pieniądze i władza. Lubi krytykować innych w tym partnerkę.

 
Dzieci Lwy to mądre dzieci. Trzeba tylko pamiętać, że lubią od najmłodszych alt mieć dużo wszystkiego. Do nauki trzeba je gonić, gdyż zawsze znajdą sobie coś lepszego i ciekawszego do zrobienia.

 
Lew jako szef działa z rozmachem i pewnością siebie. Nie jest drobiazgowy, dlatego też pozostawia swoim pracownikom pole do popisu. Ceni sobie pochlebców a nie zawsze potrafi odróżnić prawdziwych przyjaciół od cwaniaków. Ceni wychowanie, szacunek i prezencje w pracy.

 
Intymność
Kobieta wyżej ceni technikę w seksie niż głębokie uczucie. Jest atrakcyjna i pociła wielu mężczyzna
Mężczyzna musi wykazać się swoją męskością, a kobiety muszą go podziwiać.
 
free pokerfree poker
Powered by rfk.pl | Zgłoś naruszenie