Horoskop zodiakalny dla Raka

Znak Zodiaku Rak

RAK 21 czerwiec- 22 lipiec

Rak
 
Rak jest skomplikowany, często ulegający dziwnym wzruszeniom. Raki to skryte osobowości, nie do końca wierzące w optymistyczną wizję przyszłości.
Raki to domatorzy, nie lubią zwierzać się nikomu, są skryte, nieprzystępne. Brak odwagi jest wynikiem słabego zdrowia i pesymizmu. Osoby te są jednak bardzo pracowite i ceniące sobie dobre stosunki w pracy. Umieją w szybkim tempie rozszyfrować osoby, dlatego otaczają się tylko prawdziwymi przyjaciółmi.

 
Kobieta Rak wychodzi za mąż z miłości. Bywa też że nigdy nie wychodzą za mąż, co wynika z ich kompleksów. Są to osoby bardzo wrażliwe i często się rozczarowują. Są świetnymi małżonkami, matkami i kobietami, które potrafią i lubią prowadzić dom.

 
Mężczyzna Rak nie jest zbyt dobrym przedsiębiorcom, za to w rodzinie spisuje się świetnie. Ciepło rodzinne jest najważniejsze i troszczy się o nie przez całe życie.

 
Dzieci Raczki są przymilne, czułe i uczuciowo nastawione do każdego. Posiadanie takich pociech to prawdziwa przyjemność. Muszą uważać jednak by z czasem nie wyrosły na nieśmiałe osobowości. Zazwyczaj są zdolne i pracowite.

 
Rak szef to człowiek delikatny i wrażliwy. Zawsze uprzejmy dla podwładnych, ale jest bardzo dobrym politykiem personalnym. Lubi gdy jego pracownicy dbają o swój wygląd i prezencję. On najlepiej zawsze wiedzieć co zrobić, i nie należy go poganiać z podjęciem decyzji.

 
Intymność
Mężczyzna z kobiety pragnie wycisnąć jak najwięcej rozkoszy, pragnie ją uzależnić od siebie. Bogate życie seksualne nie prowadzi do rozbicia rodziny, która kocha nad życie.
Kobieta spod tego znaku jest wulkanem namiętności, i seks jest dla niej kwintesencją związku.
 
free pokerfree poker
Powered by rfk.pl | Zgłoś naruszenie