Horoskop zodiakalny dla Ryb

Znak Zodiaku Ryby

RYBY 19 lutego- 20 marca

Ryby 
 
 
Ryby to ludzie trudni do zrozumienia. Są ciepli, ale nieufni. Łatwo ulegają wpływom, chętnie dające sobą kierować. Ryby też są energiczne, ambitne, wytrwałe i skutecznie dążą do celu. Ryby mają w sobie wiele sprzeczności. Ryby obdarzone są świetną intuicją, miewają przeczucia, toteż często zachowują się pozornie wbrew zdrowemu rozsądkowi. Ryby są zazwyczaj spokojne, sympatyczne i zrównoważone. Zdarza się, ze dążą do nierealnych celów, o których opowiadają, dzielą się swoimi wątpliwościami z innymi.

 
Kobieta Ryba to osoba powściągliwa nieśmiała a nawet bojaźliwa i trochę bezbarwna. Jest łagodna i uczuciowa.

 
Mężczyzna Ryba nie jest partnerem wymagający. Żona powinna być energiczna i zdecydowana wówczas zmusza swego męża do wykazania się męską postawą. W miłości są samotnikami, szukają długo, sami czasami nie wiedząc czego tak naprawdę chcą od kobiet.

 
Dzieci Ryby za m lodu są płaczliwe, i bardzo nieśmiałe. Są nastrojowe, bardzo wrażliwe, czułe i delikatne. W szkole nauka idzie im nieźle.

 
Szef Ryba to raczej rzadkość. Jest to człowiek miły i łagodny ale zazwyczaj pracuje się z nim trudno. Jego działanie oparte jest na intuicji a nie na realnym podejściu do sprawy.

 
Intymność
Mężczyzna prowadzi bogate życie seksualne. Jest romantykiem w miłości. Kobietom trudno go rozszyfrować.
Kobieta zawsze wraca do pierwszej miłości i niespełnionych nadziei. Lubią łagodnych mężczyzn o niewygórowanych potrzebach seksualnych.
 
free pokerfree poker
Powered by rfk.pl | Zgłoś naruszenie