Horoskop zodiakalny dla Skorpiona

Znak Zodiaku Skorpion

SKORPION 23 październik- 21 listopad

Skorpion
 
 
Skorpiony lubią dominowanie, są bezlitosne i autokratyczne. Są to silne osobowości, są nadwrażliwe na odczucia i reakcje innych osób. Bywają bardzo sprawne intelektualnie. Lubią zagłębiać problem sensu życia. Skorpiony pojawiają się na chwile by błysnąć intelektem i znów wrócić do swojego świata. Skorpion ma szczęście do pieniędzy a jeśli są mu tylko potrzebne potrafi je zdobyć. Musi mieć ostatnie słowo w każdej sprawie. Przekonany jest, że tylko jego decyzja jest jedyną słuszną i dobrą dla wszystkich. Najważniejszą cechą Skorpiona jest walka. Ci, którzy rozumieją jego dziwną, pełną społeczności naturę mogą się z nimi zaprzyjaźnić na całe życie. Skorpion lubi się zaprzyjaźnić z ludźmi wpływowymi.

 
Kobieta jest silną osobowością, żadna nie dorównuje jej dynamiką i energią. Potrafią być twarde, bezlitosne. Mają wielkie powodzenie u mężczyzn a w seksie są niezastąpione.

 
Mężczyzna Skorpion ma charakter skomplikowany. Żona nie zawsze go rozumie. Jako mąż jest nieustępliwy i bardzo zazdrosny.

 
Dzieci spod Skorpiona są trudne, uparte i samodzielne. Są na ogół zdolne i dobrze się uczą pod warunkiem, że to czego mają się nauczyć ich zainteresuje, wówczas chłoną wiedzę.

 
Szef Skorpion stawia pracownikowi wysokie wymagania i szybko pozbywa się podwładnych nie nadążających za jego intelektem. Nie jest krzykliwy, wszystko czyni z zimną złośliwością czy ironią okraszając to grzecznym uśmiechem.

 
Intymność
Mężczyzna podobno ma wiele siły seksualnej. Zazwyczaj jednak Panie przekonują się że jest inaczej.
Kobieta jest pozorna, chłodna, ale w głębi duszy bardzo zmysłowa, żądna nowych wrażeń
 
free pokerfree poker
Powered by rfk.pl | Zgłoś naruszenie