Horoskop zodiakalny dla Wodnika

Znak Zodiaku Wodnik

WODNIK 20 styczeń- 18 luty

Wodnik
Wodnik to człowiek uduchowiony, dowcipny, pogodny a przede wszystkim optymista. Sympatycznie okazuje swoje uczucia. Jest urodzonym poetą lub myślicielem.
Nie znoszą rutyny, konwenansów a także nudy i głupoty ludzkiej. Wodnik pragnie naprawić cały świat dlatego często podejmuje dyskusje na ten temat. Kocha podróże i jest w stanie spędzić życie na walizkach. Wodnik ma umysł wynalazcy, więc chętnie eksperymentuje. Chętnie pozostaje w samotności.

 
Kobieta Wodnik jest kapryśna i zmienna. Są to kobiety powabne, umiejące oczarować mężczyzn. Niezbyt są dobrymi gospodyniami. Mają świetne poczucie humoru wiec tym nadrabiają.

 
Mężczyzna Wodnik jest wspaniałym przyjacielem swojej żony. Ma naturę skomplikowaną i w gruncie rzeczy bywa samotnikiem. Majątek raczej nie jest celem jego życia, ale może dojść do niego.

 
Dzieci Wodniki są wesołe, zabawne, i pocieszne. Są bardzo przymilne i kochają swoich rodziców. Są delikatne i łatwo je urazić. Są zdolne i inteligentne.

 
Szef Wodnik to bardzo rzadki widok. Nudzi ich bycie u władzy. Wolą mieć jednoosobowe stanowiska lub małe samodzielne firmy, Jeśli są bogaci wynajmują kogoś dobrego do tego by zarządzał ich firmą. Jako szef jest wyrozumiały.

 
Intymność
Mężczyzna ten jest tradycjonalistą. Preferuje archaiczny już typ ojca i męża. Raczej nie zmienia partnerek.
Kobieta sex traktuje jako należy sobie hołd ze strony mężczyzny a nie jako wspólną przyjemność.
 
free pokerfree poker
Powered by rfk.pl | Zgłoś naruszenie